Vse zmagovalne stopničke zasedli tekači KGT Papež

Vse zmagovalne stopničke na Prvenstvu Slovenije v treilu v Podbrdu zasedli tekači KGT Papež

Podbrdo trail Running festival  (PTRF)  v Baški grapi je bil pravi festival tudi za tekače KGT Papež.

Trail 25 km je štel za Prvenstvo Slovenije. Zmagovalne stopničke so pripadle  Papeževim tekačem. Državni prvak Luka Kovačič je  graparske hribe pretekel v času 2:22:28. Sledil je lanskoletni zmagovalec Gašper Brega, kot tretji je pritekel večkratni  prvak Marjan Zupančič. Odlično se odrezal tudi mladi Žiga Tavčar na 5. mestu, Urban Žitnik na sedmem. Tudi veterani  so  bili med 88 tekači absolutno več kot odlični: 11. Bojan Galin, 19. Primož Karlin in 51. Anton Knaus. Kot tretja med ženskami je  na zmagovalne stopničke stopila Eva Urbanc.

100 km pa je pretekla neuničljiva veteranka Urša  Trobec s časom 6:32:14. 100-km trail je premagala   kot 33. od 107 in bila druga najboljša med ženskami.