×

Opozorilo

JUser: :_load: Ne morem naložiti uporabnika z id: 251

Miran Cvet zmagal z rekordom na 4. Ice Power Čaven vertikal km

Cvet je s progo dolgo 4,4 km z višinsko razliko 1074 m, imenovano kilometer vertikal, premagal v 38:10 in presegel dosedanji rekord za 1:01. Tek je bila prva tekma v Pokalu Slovenije.

Uvrstitve tekačev KGT Papež so bile odlične: med člani so si od 2. do 4. mesta sledili: Gašper Bregar, Domen Potočnik in Timotej Bečan, od 10. do 12. mesta pa Gregor Mlakar, Aljaž Božič, Simon Razpotnik.
Med ml. veterani je bil absolutni zmagovalec Cvet, tretji Metod Bregar in šesti Mirko Janjatovič.  Med st. veterani/veterankami je zmagovalne stopničke na 3. mestu dosegel Franci Teraž, na drugem pa Urška Trobec.
Ml. deklice/dečki so tekli 0,5 km, 2. mesto je zasedla Viktorija Dolinšek, 3. mesto Nik Romšak, 5. do 6.mesto pa Jan Pavlin in Leon Pešovski. V kategoriji st. dečki/deklice je bila četrta Tjaša Ćirović, na 5. mestu pa Tjaša Uršič in Aleš Prelovšek.  Med mladinci je zmagal Tine Habjan, zmagovalne stopničke na 3. mestu so pripadle Nejcu Uršiču, Rok Sušnik je bil peti.